Vážení rodiče,

jak jste se již dozvěděli od svých dětí, v letošním školním roce dochází na naší škole k více změnám. Na 2. stupni ZŠ se ruší papírové žákovské knížky. Místo nich zůstane pouze evidence prospěchu žáků přes online aplikaci „Bakaláři“, která je k dispozici přes webový prohlížeč v počítači, případně přes aplikaci chytrých mobilních telefonů. S online hodnocením již pracujeme dlouhou dobu, proto věříme, že daná změna bude jen zjednodušením stávajícího stavu.

Na 1. stupni se online klasifikace od 3. tříd zavádí nově.  Jednotliví třídní učitelé mohou buď zůstat u papírových žákovských knížek a nově vést online hodnocení, nebo přejít rovnou pouze na elektronický způsob komunikace.

Pro usnadnění práce s „Bakaláři“ jsme pro Vás vytvořili jednoduchý obrazový návod, který si můžete prohlédnout zde.

Přístupové údaje, které Vám škola poskytuje, jsou určeny pouze pro rodiče. Cílem je usnadnit vzájemnou komunikaci a kontrolu žáků. Ti by si měli vést úkoly a plnit povinnosti podle pokynů učitele.

Případné dotazy směřujte na vedení školy nebo příslušného třídního učitele.