Úvodní stránka » Aktuality » Informace pro účastníky tábora v Jabloňově

Aktuálně bylo zjištěno, že cesta na tábořiště, kterou jsme dříve používali a je popsána v pokynech, není použitelná. Situace je navíc komplikovaná tím, že v současnosti se oba podjezdy pod dálnicí u Jabloňova opravují, i když v sobotu by to možná projet šlo, to nedokážu říct.

 

K tábořišti se dostanete s jistotou takto: Je třeba jet z Velkého Meziříčí přes kruhový objezd u Kauflandu (obchodní centrum) směrem na Dolní Heřmanice (silnice č. 392) . Až minete Petráveč a pojedete ve směru na Heřmanice, budete mít po levé ruce oboru. Jakmile ji minete, následuje po cca 200 – 300 metrech odbočka doleva (značený směr Jabloňov). Po této silnici se vydáte a pojedete až k podjezdu pod dálnici. Před dálnicí uhnete doprava na zpevněnou cestu a cca po 100 m opět doprava po zpevněné cestě, která vás dovede k travnatému letišti. Zde se vydáte po mírně vyjetých kolejích od aut a dostanete se na polní cestu – odbočíte doprava k lesu a po prudké zatáčce doleva a krátké jízdě z kopce se již napravo otevře louka s rybníkem a tábořištěm. 

 

Pro jistotu se chystám celou tuto trasu od křižovatky u dálnice označit šipkami, ale snad to zvládnete i tak.smile

Základní škola a Mateřská škola Kamenice, okr. Jihlava, příspěvková organizace, Kamenice 402, 588 23 Kancelář ZŠ: 567 273 337