Úvodní stránka » Aktuality » Informace pro uživatele čipů ke vchodům ZŠ, MŠ a stravování v ŠJ

1. Uživatelé, kteří jsou vlastníky zaevidovaného čipu (rodiče, žáci, cizí strávníci) a potřebují změnu pravidel přístupu, nahlásí tento požadavek u vedoucí ŠJ.

2. Žáci nastupující od 3.9.2018 do 1.třídy obdrží zaevidovaný čip v den nástupu do školy proti záloze 50,- Kč. Pokud jej budou využívat i ke stravování, bude následně provedena i evidence v ŠJ.

3. Noví uživatelé z řad přestupujících žáků , cizích strávníků, rodičů si vyzvednou čip proti záloze u vedoucí ŠJ a následně postupují dle jejích pokynů.

4. Noví uživatelé z řad rodičů MŠ obdrží po zaplacení zálohy čip od vedoucí učitelky mateřské školy.

5. Není možný přenos z uživatele na uživatele, vždy je třeba čip vrátit u vedoucí ŠJ spolu s nahlášením jména uživatele, který je u čipu uveden v systému.

6. Uživatelé, kteří chtějí čip z nejrůznějších důvodů vrátit, jej odevzdají u vedoucí ŠJ spolu s uvedením jména uživatele, kteý je u čipu uveden v systému.

7. Záloha(vratná) za pronájem čipu je 50,- Kč (modrý, zelený) nebo 120,- Kč (červený) a uživatel ji obdrží po vrácení čipu zpět.