Úvodní stránka » Užitečné informace » Jak příhlásím svoje dítě k zájmové činnosti ve škole?

Škola nabízí laždoročně velký výběr volnočasových kroužků a k tomu jeden výtvarný a dva hudební kurzy pro žáky.

Přihlášky do jednotlivých kroužků si žáci mohou vyzvednout ve škole prostřednictvím třídních učitelů.

Platba za kroužky je ve školním roce 2017/2018 stanovena na 50,- Kč měsíčně a žáci ji donesou v hotovosti vedoucímu daného kroužku.

Částka je rozdělena na platbu za říjen - prosinec  -   150,- Kč   (do konce října)

leden - květen   -  250,- Kč    (do konce února)

Platba za výtvarný kurz, kurz kláves a kurz trampské kytary je odlišná a pokyny k placení naleznete ZDE