Úvodní stránka » Aktuality » Poděkování Charity žákům za účast v tříkrálové sbírce

Vážený pane řediteli,

chtěl bych touto cestou, jménem Oblastní charity Jihlava, velice poděkovat níže uvedeným žákyním a žákům Vaší školy za pomoc při úspěšné realizaci letošní Tříkrálové sbírky a navrhuji udělit jim pochvalu. I díky jejich přičinění byla letošní Tříkrálová sbírka nejúspěšnější v celé její sedmnáctileté historii. Celkový výtěžek za Oblastní charitu Jihlava činil 1 616 495,- Kč.

Prostředky získané z Tříkrálové sbírky jsou použity pro přímou pomoc potřebným a přispívají k udržení a k rozvoji sítě sociálně zdravotních služeb v našem regionu.

Sbírky se zúčastnili: Sabina Procházková, Josef Kalný, Jan Kalina, Veronika Fejtová, Karolína Čápová, Vojtěch Šerý, Vendula Procházková, Anna Haičmanová, Anežka Jelínková, Markéta Böhmová, Adéla Čápová, Daniela Rybníčková, Gabriela Mutlová, Lucie Štefková, Martin Vaněk, Lenka Prokopová, Tomáš Souček, Tereza Kalná, Kateřina Kalinová, Klára Munduchová, Klára Fejtová, Jaroslav Večeřa, Martin Nováček.

S pozdravem

Roman Mezlík, koordinátor tříkrálové sbírky