Úvodní stránka » Aktuality » Poděkování za úspěšnou BENEFICI

Oblastní charita Jihlava děkuje všem žákům a učitelům ZŠ a MŠ Kamenice za uspořádání benefičního vystoupení v Orlovně ve prospěch Charitní pečovatelské služby Kamenice - DPS Kamenice

Všem divákům v hledišti děkujeme za nádhernou kulturní atmosféru, která po celou dobu vystoupení v sále panovala. V neposlední řadě pak děkujeme všem za dobrovolný příspěvek. Celkový výtěžek ve výši 5.250,-Kč bude využit na pořízení barev, triček, korálků a dalšího materiálu na aktivizační činnosti, které klienty DPS Kamenice baví, společně se v prostorách DPS 1x týdně schází a něco vyrábí, zároveň si popovídají.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří se podíleli na realizaci benefice.

Fotogalerii z Benefice naleznete ZDE