© 2019 ZŠ a MŠ Kamenice u Jihlavy

• w-facebook
  • Twitter Clean

Kontakt: +420 567 273 337   /   skola@zskamenice   /  Kamenice 402, 588 32 Kamenice u Jihlavy

ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Zakladní škola a Mateřská škola Kamenice

Naše filozofie:

1. Vychovávat tolerantní, slušné a vzdělané mladé lidi.

2. Respektovat individuální potřeby žáků a to zejména žáků nadaných a žáků se specifickými vývojovými poruchami učení a chování.

3. Být funkční součástí komunity v rámci Městyse Kamenice i přidružených obcí.

4. Vést žáky v duchu principů udržitelného života!

5. Při vzdělávání využívat dostupné moderní informační technologie.

6. Soustředit se na přípravu žáků pro život.

Zřizovatel:  Městys Kamenice

Právní subjektivita od 1.1.2003

ŠVP: Vzdělání je sladký plod hořkého kořene

Organizace školy:

1. Plně organizovaná škola se dvěma třídami v  1., 4. a 5.ročníku a  jednou třídou v každém dalším ročníku

2. Aktuální počet žáků  je  240

Technické údaje:

3 propojené budovy v rámci ZŠ, samostatná budova MŠ se 3 třídami a jednou dislokovanou třídou ve školní budově, 11 kmenových tříd ZŠ, školní družina, školní jídelna, cvičná kuchyňka, pracovní dílny, školní zahrada – přírodní učebna, sportovní areál, učebna F-CH, učebna informatiky, učebna pro výuku cizích jazyků, žákovská knihovna, tělocvična, keramická dílna.