Nové stránky školy

ZŠ a MŠ Kamenice má nové webové stránky.

V letošním školním roce spoušíme nové webové stránky.

Doufáme, že se vám budou líbit a přinesou ještě lepší uživatelskou přívětivost.

Horní menu zůstalo stejné jako u původních webových stránek, další větvení stránek již ale není přes vyjížděcí menu, ale nově ho můžete najít po kliknutí na příslušný odkaz (například "Základní škola") přes nabídku v levém sloupci (zde můžete vybrat například "Dokumenty").

Na úvodní stránce můžete vidět v levém sloupci několik prvních událostí a pod nimi grafický interaktivní kalendář, největší část této stránky ale zaujímají aktuality.

Novinkou je pravé menu rychlého přístupu, v němž můžete přes intuitivní ikony přecházet do aktualit, fotogalerie, kalendáře, bakalářů, office a na facebookové stránky školy.

Stránky jsou v režimu záběhu, omluvte prosím případné počáteční nedokonalosti.

Pokud byste přišli na problém na stránkách, napište ho prosím na emialovou adresu skola@zskamenice.cz.