Úspěchy našich žáků

Naši žáci opět uspěli ve srovnání s ostatními školami. Nejvíce se jim dařilo ve stolním tenise, neztratili se ani v soutěži Poznej Vysočinu.

Ve stolním tenise se krajským přeborníkem v kategorii U15 stal v početné konkurenci 36 soupeřů lídr kamenického oddílu - Jan Muška, čímž si vybojoval účast na dubnovém mistrovství republiky v Praze.
Ve finále mu nestačil ani talentovaný spoluhráč Jan Rambousek (SK Jihlava), s kterým Honza ovládl i krajský přebor ve čtyřhře.Honza se ještě navíc v březnu zúčastnil světového poháru ve stolním tenise ve španělské Costa Brava.

Nejmladší talent kamenického oddílu, Martin Kopečný (2013), se dokázal opět probojovat do finálové skupiny, kde mu po výborném výkonu jen těsně unikl postup mezi nejlepších 16.

V soutěži dívek skončila na 3. místě Agáta Mušková, 4. Adéla Kopečná a 5. Karolína Martinů nestačila pouze na druholigovou hráčku Veroniku Janů (TJ Jiskra Humpolec) a jednu z nejlepších hráček ČR U11, Helenu Kamarádovou (HB Ostrov).

V soutěži Poznej Vysočinu ve velké konkurenci 138 žáků skončila na pěkném 30. místě Lucie Jelínková z 9. B, která si tím zajistila výlet do Prahy, na který se kvalifikovalo 40 nejúspěšnějších.

Všem výše jmenovaným gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.