Začátek školního roku, odhlášení oběda

Školní rok začíná v pondělí 4. září, kdy se sejdete ve škole ve svých třídách v 8:00. Obědy budou nahlášeny již od pondělí, kdo ho nebude chtít odebrat, musí si ho odhlásit elektronicky nebo u vedoucí školní jídelny.

Do čtvrtka 31. 8. je možnost nahlášení obědů číslo 2 na následující týden.

Žáci první třídy budou začínat v úterý 5. září, od tohoto dne mají také nahlášeny obědy. V 7:30 je čeká přivítání na úřadě městyse Kamenice a poté se přesunou do školy.

V úterý bude probíhat třídnický den, žáci prvního stupně budou mít 4 vyučovací hodiny a žáci 2. stupně 5 vyučovacích hodin. Od středy bude vyučování probíhat dle aktuálního rozvrhu.

Žáci 6. tříd absolvují v úterý 5. září a ve středu 6. září adaptační kurz, ve čtvrtek 7. září budou mít třídnický den, od pátku potom bude u nich vyučování probíhat dle aktuálního rozvrhu.